Revival 150 Commercial
R22 499,00
If old-school is your look, the Revival is for you. With a classic low-slung feel and loads of chrome the Revival turns heads, no matter who is behind the controls.
Additional information
| Max Torque | 9.1Nm/6000rpm |
|---|---|
| Length (L x W x H) | 1870x890x1100mm |
| Max Power | 6.3Kw/7500rpm |
| Service Intervals | 3000km/6 months |
| Run in Service | 500km/3 month |
| Warranty Period | 3Year/20 000km Factory SAM Warrantee |
| Application | Commuting including highway use at recommended cruising speed |
| Age Requirement | Learners License A-18yrs+ |
| Max Rider Weight | 110kg |
| Max Speed | 95km/h |





















Reviews
There are no reviews yet.