Revival 125
R22 499,00
If old-school is your look, the Revival 125 scooter is for you. With a classic low-slung feel and loads of chrome the Revival turns heads, no matter who is behind the controls.
Additional information
| Max Torque | 7.51Nm/6000rpm |
|---|---|
| Wheel Base | 1280mm |
| Length (L x W x H) | 1870x890x1100mm |
| Max Power | 5.42Kw/7500rpm |
| Application | Local area commuting, highway not permitted |
| Service Intervals | 3000km / 6 months |
| Run in Service | 500km / 3 month |
| Warranty Period | 3 Year / 20 000km Factory SAM Warrantee |
| Age Requirement | Learners License A-18yrs+ |
| Max Rider Weight | 110kg |









































Reviews
There are no reviews yet.